Ürünlerde Ara

ANGORA PASTANESİ

  Değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, Ankara’nın pastane kültürüne ilham vermeye devam ediyoruz. Yılların tecrübesini özenle hazırladığımız ürünlerle buluştururken ilk günkü heyecan ve mutlulukla sizleri karşılıyoruz.

  Lezzetli anlara değer katmanın önemine olan inancımızla mutlu anlarınıza tatlı birer tebessüm bırakmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda uzman kadromuz, deneyimli ekip arkadaşlarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla yarım asrı aşkın süredir her güne lezzet katıyoruz.

  İlk günden bu yana ‘’ilkleri gerçekleştirme’’ mottosuyla çıktığımız bu leziz yolculukta, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmeniz için bir pastane olmanın ötesinde, mimari konseptimizle de fark yaratıyoruz. Hamuruna emek kattığımız her tatta biraz daha büyüyerek sabahlarınıza, kutlamalarınıza ve özel günlerinize konuk oluyoruz.

  Sizlerin takdiri ile gelenekselleşen Angora ruhunu, keşfedilmeyi bekleyen tatlarla yaşatmaya devam ediyoruz. Mutfağımızı mutluluğa açtığımız yıllar boyunca birlikte nice anda leziz ve keyifli tatlarla buluşmak dileğiyle…

  Sevgilerimizle.